Tijdens de maand augustus is de dienst Kandidaten op dinsdag niet bereikbaar voor fysieke of telefonische permanentie.
Sluit

chat Huurherziening 2027

Elk jaar in augustus verzamelen we de documenten die we nodig hebben om uw huur voor volgend jaar te herberekenen.

U hebt tot vrijdag 25 september 2026 om ons deze documenten toe te sturen:

  • Formulier “gezinssituatie”
  • Aanslagbiljet (inkomsten 2024 – belastingjaar 2025)
  • Het bewijs van de huidige inkomens (zie details in de brief)
  • Alimentatiegeld

De 3 manieren om uw documenten in te dienen

  • Via een online formulier:

U kunt ons uw informatie sturen via een online formulier. Via deze link of door de QR-code te scannen (hieronder en in de brief die we u hebben gestuurd), kun u uw documenten in slechts enkele ogenblikken indienen. Het is dus niet nodig om ons een brief te sturen of naar ons kantoor te komen als u voor ons formulier kiest.

Opgelet: Documenten die via het contactformulier worden verstuurd, worden niet behandeld. Bovenstaand formulier is de enige manier om ons uw documenten online te bezorgen.

  • Per post:

De Brusselse Woning

Zaterdagplein 1

1000 Brussel

  • Via de specifieke permanenties voor de jaarlijkse huurprijsherziening van onze boekhouddienst tussen 24 augustus 2026 en 27 november 2026:
PlaatsDagOpeningsuren
Zaterdagplein 1BMaandag13u30 – 15u30
Zaterdagplein 1BWoensdag9u30 – 11u30
NOH AntenneDonderdag9u30 – 11u30

Let op: e-mails over huurprijsherzieningen zullen niet behandeld worden!

Wij brengen u eind november op de hoogte van uw nieuwe huurprijs, die geldt vanaf januari 2027.

Logement Bruxellois
Privacy

Deze site maakt gebruik van cookies die ervoor zorgen dat u meer gebruikservaring kunt krijgen. De informatie over cookies is opgeslagen in uw navigatie en het weergeven van de functies die u vertellen dat u de opbrengsten van uw notre website-web kunt verkennen en niet kunt helpen om de secties van de website te begrijpen die u meer interesses en nuttige functies bieden.

Privacy